| حداقل مقدار سفارش: | 2000 عدد |
| قیمت: | $59.4/pieces 2000-9999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | اندازه کارتن: 58*29*51.8cm |
| ظرفیت تامین: | 360000 قطعه/قطعه در ماه مینی کوره برقی قابل حمل |
دستگاه قهوه ای اتوماتیک 20 بار گرم خنک اسپرسو شیر فومر صفحه لمسی 0.9L
از اين اسپرسو گرم و سرد لذت ببر20 بار قهوه ساز اتوماتیک اسپرسو گرم و سردباکنترل صفحه لمسیوسیستم آب گرمبرای تنوع کامل نوشیدنی.1360Wدر حالی که قدرت گرم کردن سریع را ارائه می دهد،0مخزن آب 9 لیتریاجازه می دهد تا چندین فنجان بدون پر کردن مکرر.تنظیمات قابل تنظیم آسیاب، شما می توانید اندازه خرد برای استخراج بهینه سفارشی.کف شیر اتوماتیکفوم کرم دار برای اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکو و نوشیدنی های گرم و سرد شیر تولید می کند.
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | BC805CB |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | دستگاه قهوه برقی |
| نوع | ماشین قهوه اتوماتیک، دستگاه اسپریسو |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| ابعاد | 11.6 x 9.1 x 11.4 اینچ |
| ظرفیت | 5 فنجان |
| ظرفیت مخزن آب | 0.9L |
| قدرت | 1360W |
| فشار پمپ | 20 بار |
| کنترل | کنترل دیجیتال با صفحه نمایش لمسی |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوشیدنی ها | اسپرسو، کاپوتینو، لاتت، آمریکانو، اسپرسو داغ، اسپرسو سرد، شیر داغ، شیر سرد |
| ویژگی های کلیدی | قابل برنامه ریزی، کنترل دما، سیستم آب گرم، تنظیمات آسیاب، صفحه نمایش لمسی، شیر فومر، سیستم آبجو، خود تمیز کردن، اسپرسو داغ، اسپرسو سرد |
| زبان های عملیاتی | انگلیسی |
| درخواست | تجاری، خانگی، هتل، نیمه تجاری |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | لوگو قابل قبول است |
| انواع بسته بندی | جعبه ی لوله دار |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| کلمات کلیدی | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، شیر سرد، شیر داغ |
| حداقل مقدار سفارش: | 2000 عدد |
| قیمت: | $59.4/pieces 2000-9999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | اندازه کارتن: 58*29*51.8cm |
| ظرفیت تامین: | 360000 قطعه/قطعه در ماه مینی کوره برقی قابل حمل |
دستگاه قهوه ای اتوماتیک 20 بار گرم خنک اسپرسو شیر فومر صفحه لمسی 0.9L
از اين اسپرسو گرم و سرد لذت ببر20 بار قهوه ساز اتوماتیک اسپرسو گرم و سردباکنترل صفحه لمسیوسیستم آب گرمبرای تنوع کامل نوشیدنی.1360Wدر حالی که قدرت گرم کردن سریع را ارائه می دهد،0مخزن آب 9 لیتریاجازه می دهد تا چندین فنجان بدون پر کردن مکرر.تنظیمات قابل تنظیم آسیاب، شما می توانید اندازه خرد برای استخراج بهینه سفارشی.کف شیر اتوماتیکفوم کرم دار برای اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکو و نوشیدنی های گرم و سرد شیر تولید می کند.
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | BC805CB |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | دستگاه قهوه برقی |
| نوع | ماشین قهوه اتوماتیک، دستگاه اسپریسو |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| ابعاد | 11.6 x 9.1 x 11.4 اینچ |
| ظرفیت | 5 فنجان |
| ظرفیت مخزن آب | 0.9L |
| قدرت | 1360W |
| فشار پمپ | 20 بار |
| کنترل | کنترل دیجیتال با صفحه نمایش لمسی |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوشیدنی ها | اسپرسو، کاپوتینو، لاتت، آمریکانو، اسپرسو داغ، اسپرسو سرد، شیر داغ، شیر سرد |
| ویژگی های کلیدی | قابل برنامه ریزی، کنترل دما، سیستم آب گرم، تنظیمات آسیاب، صفحه نمایش لمسی، شیر فومر، سیستم آبجو، خود تمیز کردن، اسپرسو داغ، اسپرسو سرد |
| زبان های عملیاتی | انگلیسی |
| درخواست | تجاری، خانگی، هتل، نیمه تجاری |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | لوگو قابل قبول است |
| انواع بسته بندی | جعبه ی لوله دار |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| کلمات کلیدی | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، شیر سرد، شیر داغ |