| حداقل مقدار سفارش: | 2000 عدد |
| قیمت: | $59.9/pieces 2000-9999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | اندازه کارتن: 58*29*51.8cm |
| ظرفیت تامین: | 360000 قطعه/قطعه در ماه مینی کوره برقی قابل حمل |
دستگاه قهوه اتوماتیک آبجو سرد دبل دیگ 20 بار صفحه لمسی TFT
با اين دستگاه ثبات درجه حرارت برتر رو تجربه کنيددستگاه قهوه ای اتوماتیک 20 باربادیگ دوقلوتکنولوژی وآبجو سردامکان لذت بردن از قهوه در تمام طول سال1350Wدر حالی که قدرت گرم کردن سریع را ارائه می دهد،منوی رنگ صفحه لمسی TFTباکنترل دمای NTCعملکرد بدیهی و مدیریت دقیق دمای را ارائه می دهد.مخزن آب 1 لیتریومخزن شیر 700 میلی لیتراجازه می دهد تا چندین فنجان بدون پر کردن مکرر.تنظیمات قابل تنظیم آسیاب، شما می توانید اندازه خرد برای استخراج بهینه سفارشی.
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | قبل از میلاد 5386 |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | دستگاه قهوه ای اسپرسو دو قاشق با آبجو سرد |
| نوع | ماشین قهوه اتوماتیک، دستگاه اسپریسو |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ + پلاستیک |
| ظرفیت | 2 فنجان |
| ظرفیت مخزن آب | ۱ لیتر |
| ظرفیت مخزن شیر | 700 میلی لیتر |
| قدرت | 1350W |
| ولتاژ | 220-240V، 50/60Hz |
| فشار پمپ | 20 بار |
| نوع دیگ | دیگ دوقلو |
| کنترل | منوی رنگ صفحه لمسی TFT + کنترل دمای NTC |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوشیدنی ها | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، آبجو سرد، پنبه شیر |
| ویژگی های کلیدی | قابل برنامه ریزی، کنترل دما، سیستم آب گرم، تنظیمات آسیاب، صفحه نمایش لمسی TFT، پف شیر، مخزن شیر، سیستم آبجو، خود تمیز کردن، عملکرد آبجو سرد،تکنولوژی دنده دوگانه |
| زبان های عملیاتی | انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، هلندی |
| درخواست | تجاری، خانگی، هتل، خانه، دفتر، دوستداران قهوه |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | لوگو قابل قبول است |
| انواع بسته بندی | جعبه لوله دار، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| کلمات کلیدی | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، آبجو سرد، پنبه شیر |
| حداقل مقدار سفارش: | 2000 عدد |
| قیمت: | $59.9/pieces 2000-9999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | اندازه کارتن: 58*29*51.8cm |
| ظرفیت تامین: | 360000 قطعه/قطعه در ماه مینی کوره برقی قابل حمل |
دستگاه قهوه اتوماتیک آبجو سرد دبل دیگ 20 بار صفحه لمسی TFT
با اين دستگاه ثبات درجه حرارت برتر رو تجربه کنيددستگاه قهوه ای اتوماتیک 20 باربادیگ دوقلوتکنولوژی وآبجو سردامکان لذت بردن از قهوه در تمام طول سال1350Wدر حالی که قدرت گرم کردن سریع را ارائه می دهد،منوی رنگ صفحه لمسی TFTباکنترل دمای NTCعملکرد بدیهی و مدیریت دقیق دمای را ارائه می دهد.مخزن آب 1 لیتریومخزن شیر 700 میلی لیتراجازه می دهد تا چندین فنجان بدون پر کردن مکرر.تنظیمات قابل تنظیم آسیاب، شما می توانید اندازه خرد برای استخراج بهینه سفارشی.
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | قبل از میلاد 5386 |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | دستگاه قهوه ای اسپرسو دو قاشق با آبجو سرد |
| نوع | ماشین قهوه اتوماتیک، دستگاه اسپریسو |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ + پلاستیک |
| ظرفیت | 2 فنجان |
| ظرفیت مخزن آب | ۱ لیتر |
| ظرفیت مخزن شیر | 700 میلی لیتر |
| قدرت | 1350W |
| ولتاژ | 220-240V، 50/60Hz |
| فشار پمپ | 20 بار |
| نوع دیگ | دیگ دوقلو |
| کنترل | منوی رنگ صفحه لمسی TFT + کنترل دمای NTC |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوشیدنی ها | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، آبجو سرد، پنبه شیر |
| ویژگی های کلیدی | قابل برنامه ریزی، کنترل دما، سیستم آب گرم، تنظیمات آسیاب، صفحه نمایش لمسی TFT، پف شیر، مخزن شیر، سیستم آبجو، خود تمیز کردن، عملکرد آبجو سرد،تکنولوژی دنده دوگانه |
| زبان های عملیاتی | انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، هلندی |
| درخواست | تجاری، خانگی، هتل، خانه، دفتر، دوستداران قهوه |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | لوگو قابل قبول است |
| انواع بسته بندی | جعبه لوله دار، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| کلمات کلیدی | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، آبجو سرد، پنبه شیر |