| حداقل مقدار سفارش: | 2000 عدد |
| قیمت: | $46.75/pieces 2000-9999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | اندازه کارتن: 58*29*51.8cm |
| ظرفیت تامین: | 360000 قطعه/قطعه در ماه مینی کوره برقی قابل حمل |
دستگاه قهوه ای اسپرسو 20 بار اتوماتیک با جوشکاری شیر 1.5L
روال روزانه ی قهوه ی خود را با این ماشین قهوه ای اسپرسو اتوماتیک که برای استفاده در خانه، دفتر، و استفاده های تجاری طراحی شده، ارتقا دهید.,باعث گرم شدن سریع و استخراج غنی کرما می شود.از ايسپرسوي با کيفيت باريستا، کاپوتينو، لاتيه، آمريکايي و سياه بلند با کنترل يک لمسي لذت ببراين مسائل معمولي مثل آب جويي آهسته رو حل ميکنه، استخراج ضعیف و عملیات پیچیده.
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | قبل از میلاد ۵۶۰۰ |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | دستگاه قهوه ساز اتوماتیک |
| نوع | ماشین قهوه اتوماتیک، دستگاه اسپریسو |
| مواد مسکن | بدن فولاد ضد زنگ با اجزای پلاستیکی |
| ابعاد | ۲۱۷×۲۸۹×۳۱۶ میلی متر |
| ظرفیت | 2 فنجان |
| ظرفیت مخزن آب | 1.5L |
| ظرفیت مخزن شیر | 500 میلی لیتر |
| قدرت | 1350W |
| ولتاژ | 220-240V، 50/60Hz |
| فشار پمپ | 20 بار |
| سیستم گرمایش | سیستم گرمایش ترموبلاک |
| کنترل | صفحه لمسی + کنترل PCB |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوشیدنی ها | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، سیاه بلند، پنبه شیر |
| ویژگی های کلیدی | قابل برنامه ریزی، کنترل دما، سیستم آب گرم، تنظیمات آسیاب، صفحه نمایش لمسی، شیر فومینگ، مخزن شیر، سیستم آبجو، خود تمیز کردن، عملکرد اسپرسو خنک،عملکرد یک دکمه (فنجان کوچک/فنجان بزرگ)، کفپوش فولاد ضد زنگ برای پیش گرم کردن، کنترل دقیق دمای NTC، محافظت از بیش از حد گرم شدن و فشار بیش از حد، شیرآلات ایمنی برای آزاد کردن فشار خودکار، مخزن شیر قابل جدا شدن،مخزن آب و سینی قطره ای تنظیم پذیر |
| زبان های عملیاتی | انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، هلندی |
| درخواست | تجاری، خانگی، هتل، گاراژ، RV |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | لوگو قابل قبول است |
| انواع بسته بندی | جعبه لوله دار، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| کلمات کلیدی | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، اسپرسو خنک، پنبه شیر |
| حداقل مقدار سفارش: | 2000 عدد |
| قیمت: | $46.75/pieces 2000-9999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | اندازه کارتن: 58*29*51.8cm |
| ظرفیت تامین: | 360000 قطعه/قطعه در ماه مینی کوره برقی قابل حمل |
دستگاه قهوه ای اسپرسو 20 بار اتوماتیک با جوشکاری شیر 1.5L
روال روزانه ی قهوه ی خود را با این ماشین قهوه ای اسپرسو اتوماتیک که برای استفاده در خانه، دفتر، و استفاده های تجاری طراحی شده، ارتقا دهید.,باعث گرم شدن سریع و استخراج غنی کرما می شود.از ايسپرسوي با کيفيت باريستا، کاپوتينو، لاتيه، آمريکايي و سياه بلند با کنترل يک لمسي لذت ببراين مسائل معمولي مثل آب جويي آهسته رو حل ميکنه، استخراج ضعیف و عملیات پیچیده.
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | قبل از میلاد ۵۶۰۰ |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | دستگاه قهوه ساز اتوماتیک |
| نوع | ماشین قهوه اتوماتیک، دستگاه اسپریسو |
| مواد مسکن | بدن فولاد ضد زنگ با اجزای پلاستیکی |
| ابعاد | ۲۱۷×۲۸۹×۳۱۶ میلی متر |
| ظرفیت | 2 فنجان |
| ظرفیت مخزن آب | 1.5L |
| ظرفیت مخزن شیر | 500 میلی لیتر |
| قدرت | 1350W |
| ولتاژ | 220-240V، 50/60Hz |
| فشار پمپ | 20 بار |
| سیستم گرمایش | سیستم گرمایش ترموبلاک |
| کنترل | صفحه لمسی + کنترل PCB |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوشیدنی ها | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، سیاه بلند، پنبه شیر |
| ویژگی های کلیدی | قابل برنامه ریزی، کنترل دما، سیستم آب گرم، تنظیمات آسیاب، صفحه نمایش لمسی، شیر فومینگ، مخزن شیر، سیستم آبجو، خود تمیز کردن، عملکرد اسپرسو خنک،عملکرد یک دکمه (فنجان کوچک/فنجان بزرگ)، کفپوش فولاد ضد زنگ برای پیش گرم کردن، کنترل دقیق دمای NTC، محافظت از بیش از حد گرم شدن و فشار بیش از حد، شیرآلات ایمنی برای آزاد کردن فشار خودکار، مخزن شیر قابل جدا شدن،مخزن آب و سینی قطره ای تنظیم پذیر |
| زبان های عملیاتی | انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، هلندی |
| درخواست | تجاری، خانگی، هتل، گاراژ، RV |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | لوگو قابل قبول است |
| انواع بسته بندی | جعبه لوله دار، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| کلمات کلیدی | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، اسپرسو خنک، پنبه شیر |