| حداقل مقدار سفارش: | 2000 عدد |
| قیمت: | $104/pieces 2000-9999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | اندازه کارتن: 58*29*51.8cm |
| ظرفیت تامین: | 360000 قطعه/قطعه در ماه مینی کوره برقی قابل حمل |
دستگاه قهوه نیمه اتوماتیک 20 بار آبجو سرد اسپرسو کاپوتینو
تجربه تعادل کامل کنترل دستی و راحتی خودکار با ایندستگاه قهوه نیمه اتوماتیکبافشار 20 باربرای استخراج اسپرسو غنی و با طعم کامل.1350Wدر حالی که قدرت گرم کردن سریع را ارائه می دهد،2مخزن آب 6 لیتریاجازه می دهد تا چندین فنجان بدون پر کردن مکرر.آبجو سردشما می توانید از قهوه ی یخ زده ی تازه به همراه اسپرسو، کاپوتسینو، لاته و آمریکو لذت ببرید.صفحه نمایش لمسیعملکرد را بصری می کند، در حالی کهسنگ شکن قابل تنظیم داخلیفنجان های تازه خرد شده را تضمین می کند.
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | BC5704 |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | حلقوی دمایی مخزن شیر دیجیتال قهوه ساز سرد |
| نوع | دستگاه قهوه ی نیمه اتوماتیک، دستگاه اسپریسو، دستگاه آبجو سرد |
| مواد مسکن | بدن فولاد ضد زنگ با اجزای پلاستیکی |
| ابعاد | 29.8 × 29.8 × 35.8 سانتی متر |
| ظرفیت | 2 فنجان |
| ظرفیت مخزن آب | 2.6L |
| قدرت | 1350W |
| ولتاژ | 220-240V، 50/60Hz |
| فشار پمپ | 20 بار |
| کنترل | کنترل نیمه اتوماتیک با صفحه نمایش لمسی |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوشیدنی ها | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، اسپرسو داغ، آبجو سرد |
| ویژگی های کلیدی | قابل برنامه ریزی، کنترل دما، سیستم آب گرم، تنظیمات آسیاب، صفحه نمایش لمسی، پف شیر، مخزن شیر، سیستم آبجو، تمیز کردن خود، عملکرد آبجو سرد |
| زبان های عملیاتی | انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، هلندی |
| درخواست | تجاری، خانگی، هتل، خانه، دفتر |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | لوگو قابل قبول است |
| انواع بسته بندی | جعبه لوله دار، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| کلمات کلیدی | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، اسپرسو داغ، آبجو سرد |
| حداقل مقدار سفارش: | 2000 عدد |
| قیمت: | $104/pieces 2000-9999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | اندازه کارتن: 58*29*51.8cm |
| ظرفیت تامین: | 360000 قطعه/قطعه در ماه مینی کوره برقی قابل حمل |
دستگاه قهوه نیمه اتوماتیک 20 بار آبجو سرد اسپرسو کاپوتینو
تجربه تعادل کامل کنترل دستی و راحتی خودکار با ایندستگاه قهوه نیمه اتوماتیکبافشار 20 باربرای استخراج اسپرسو غنی و با طعم کامل.1350Wدر حالی که قدرت گرم کردن سریع را ارائه می دهد،2مخزن آب 6 لیتریاجازه می دهد تا چندین فنجان بدون پر کردن مکرر.آبجو سردشما می توانید از قهوه ی یخ زده ی تازه به همراه اسپرسو، کاپوتسینو، لاته و آمریکو لذت ببرید.صفحه نمایش لمسیعملکرد را بصری می کند، در حالی کهسنگ شکن قابل تنظیم داخلیفنجان های تازه خرد شده را تضمین می کند.
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | BC5704 |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | حلقوی دمایی مخزن شیر دیجیتال قهوه ساز سرد |
| نوع | دستگاه قهوه ی نیمه اتوماتیک، دستگاه اسپریسو، دستگاه آبجو سرد |
| مواد مسکن | بدن فولاد ضد زنگ با اجزای پلاستیکی |
| ابعاد | 29.8 × 29.8 × 35.8 سانتی متر |
| ظرفیت | 2 فنجان |
| ظرفیت مخزن آب | 2.6L |
| قدرت | 1350W |
| ولتاژ | 220-240V، 50/60Hz |
| فشار پمپ | 20 بار |
| کنترل | کنترل نیمه اتوماتیک با صفحه نمایش لمسی |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوشیدنی ها | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، اسپرسو داغ، آبجو سرد |
| ویژگی های کلیدی | قابل برنامه ریزی، کنترل دما، سیستم آب گرم، تنظیمات آسیاب، صفحه نمایش لمسی، پف شیر، مخزن شیر، سیستم آبجو، تمیز کردن خود، عملکرد آبجو سرد |
| زبان های عملیاتی | انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، هلندی |
| درخواست | تجاری، خانگی، هتل، خانه، دفتر |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | لوگو قابل قبول است |
| انواع بسته بندی | جعبه لوله دار، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| کلمات کلیدی | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، اسپرسو داغ، آبجو سرد |