| حداقل مقدار سفارش: | 2000 عدد |
| قیمت: | $54.01/pieces 2000-9999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | اندازه کارتن: 58*29*51.8cm |
| ظرفیت تامین: | 360000 قطعه/قطعه در ماه مینی کوره برقی قابل حمل |
20 بار اسپرسو قهوه ساز آبجو سرد آبجو سرد شیر کاپوتینو لاتت 1.2 لیتر مخزن خانه
از قهوه ي گرم و سرد با اين لذت ببردستگاه اسپرسو سردبا یکپمپ 20 باروسیستم گرمایش ترمو بلوکبرای استخراج حرفه ای.1350Wقدرت تولید سریع تولید می کند، در حالی که1مخزن آب 2 لیتریومخزن شیر 500 میلی لیتراجازه دادن به نوشیدن چند نوشیدنیآبجو سردوشیر خنکاین قابلیت ها به شما اجازه می دهد نوشیدنی های یخچال را بدون رقیق کردن ایجاد کنید.صفحه نمایش لمسیباعث می شود که انتخاب اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکو، آبجو سرد و شیر سرد بدون تلاش باشد.سنگ شکن قابل تنظیم داخلیفنجان های تازه خرد شده را تضمین می کند وفوم کردن اتوماتیک شیرسیستم، فوم کریمی برای نوشیدنی های گرم و سرد ایجاد می کند.خود تمیز کردننگهداری را ساده می کند.5 زبان عملیاتی. برايخانه، دفتر، و دوستداران قهوه ی یخ زده.
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | BC7212 |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | دستگاه قهوه سرد |
| نوع | دستگاه قهوه سرد، دستگاه اسپرسو |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| ابعاد | 258 × 210 × 280 میلی متر |
| ظرفیت | 2 فنجان |
| ظرفیت مخزن آب | 1.2L |
| ظرفیت مخزن شیر | 500 میلی لیتر |
| قدرت | 1350W |
| ولتاژ | 220-240V، 50/60Hz |
| فشار پمپ | 20 بار |
| سیستم گرمایش | سیستم گرمایش ترموبلاک |
| کنترل | کنترل اتوماتیک با صفحه نمایش لمسی |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| ویژگی های کلیدی | آبجو سرد، شیر خنک، فوم شیر، آبجو سازی اسپریسو، قابل برنامه ریزی، کنترل دما، سیستم آب گرم، تنظیمات آسیاب، صفحه نمایش لمسی، تمیز کردن خود |
| نوشیدنی ها | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، آبجو سرد، شیر سرد، شیر داغ |
| زبان های عملیاتی | انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، هلندی |
| درخواست | تجاری، خانگی، هتل، خانه، دفتر، دوستداران قهوه ی یخ زده |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | لوگو قابل قبول است |
| انواع بسته بندی | جعبه لوله دار، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| حداقل مقدار سفارش: | 2000 عدد |
| قیمت: | $54.01/pieces 2000-9999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | اندازه کارتن: 58*29*51.8cm |
| ظرفیت تامین: | 360000 قطعه/قطعه در ماه مینی کوره برقی قابل حمل |
20 بار اسپرسو قهوه ساز آبجو سرد آبجو سرد شیر کاپوتینو لاتت 1.2 لیتر مخزن خانه
از قهوه ي گرم و سرد با اين لذت ببردستگاه اسپرسو سردبا یکپمپ 20 باروسیستم گرمایش ترمو بلوکبرای استخراج حرفه ای.1350Wقدرت تولید سریع تولید می کند، در حالی که1مخزن آب 2 لیتریومخزن شیر 500 میلی لیتراجازه دادن به نوشیدن چند نوشیدنیآبجو سردوشیر خنکاین قابلیت ها به شما اجازه می دهد نوشیدنی های یخچال را بدون رقیق کردن ایجاد کنید.صفحه نمایش لمسیباعث می شود که انتخاب اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکو، آبجو سرد و شیر سرد بدون تلاش باشد.سنگ شکن قابل تنظیم داخلیفنجان های تازه خرد شده را تضمین می کند وفوم کردن اتوماتیک شیرسیستم، فوم کریمی برای نوشیدنی های گرم و سرد ایجاد می کند.خود تمیز کردننگهداری را ساده می کند.5 زبان عملیاتی. برايخانه، دفتر، و دوستداران قهوه ی یخ زده.
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | BC7212 |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | دستگاه قهوه سرد |
| نوع | دستگاه قهوه سرد، دستگاه اسپرسو |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ |
| ابعاد | 258 × 210 × 280 میلی متر |
| ظرفیت | 2 فنجان |
| ظرفیت مخزن آب | 1.2L |
| ظرفیت مخزن شیر | 500 میلی لیتر |
| قدرت | 1350W |
| ولتاژ | 220-240V، 50/60Hz |
| فشار پمپ | 20 بار |
| سیستم گرمایش | سیستم گرمایش ترموبلاک |
| کنترل | کنترل اتوماتیک با صفحه نمایش لمسی |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| ویژگی های کلیدی | آبجو سرد، شیر خنک، فوم شیر، آبجو سازی اسپریسو، قابل برنامه ریزی، کنترل دما، سیستم آب گرم، تنظیمات آسیاب، صفحه نمایش لمسی، تمیز کردن خود |
| نوشیدنی ها | اسپرسو، کاپوتینو، لاته، آمریکانو، آبجو سرد، شیر سرد، شیر داغ |
| زبان های عملیاتی | انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، هلندی |
| درخواست | تجاری، خانگی، هتل، خانه، دفتر، دوستداران قهوه ی یخ زده |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | لوگو قابل قبول است |
| انواع بسته بندی | جعبه لوله دار، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |