| حداقل مقدار سفارش: | 2000 |
| قیمت: | $5.32/pieces 1000-4999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | 4pcs/CTN اندازه: 51.2x31x36.8cm |
| دوره تحویل: | 45 روز / 1 تا 4000 قطعه |
| ظرفیت تامین: | 1000000 قطعه/قطعه در ماه |
750W 2 تکه نان استیک ساندویچ ساز بشقاب قابل برداشت آشپزخانه خانگی
هر بار ساندویچ های سرخ شده را با این دستگاه ساندویچ دو تکه 750 ولت با بشقاب های ضد چسب قابل برداشتن برای تمیز کردن آسان درست کنید.پوشش ضد چسب مواد غذایی تضمین می کند که مواد غذایی بدون تلاش آزاد شوند، در حالی که دستگیره خنک لمس و پای مقاوم در برابر لغزندگی کار امن و پایدار فراهم می کند. قدرت و چراغ آماده نشان می دهد که زمانی که از قبل گرم شده است،و قطع حرارتی ایمنی با فیوز حرارتی محافظت خودکار را ارائه می دهد. طراحی عمودی اجازه می دهد تا برای ذخیره سازی فشرده زمانی که در حال استفاده نیست. صرفه جویی در انرژی و دوستانه با محیط زیست با بهره وری کلاس A.
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | BS105M |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | ساندويچ سازنده / توستي سازنده |
| نوع | دستگاه درست کردن ساندویچ دو تیکه |
| مواد | آلومینیوم |
| رنگ | سیاه تزریق با فولاد ضد زنگ / قابل سفارشی سازی |
| اندازه محصول | 23.6 x 23.9 x 9.8 سانتی متر |
| اندازه صفحه | 22.5 × 13 سانتی متر |
| قدرت | ۷۵۰ وات |
| ولتاژ | 220-240V (110V اختیاری) ، 50-60Hz |
| نوع کنترل | کنترل الکترونیک، کنترل ترموستات با چراغ های آماده و چراغ های نشان دهنده قدرت |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوع صفحه | صفحه های ضد چسب، قابل برداشتن (صفحه ساندویچ اختیاری) |
| صفحه های قابل تعویض | بشقاب های تند و خشک، بشقاب های تند و خشک، بشقاب های ساندویچ، بشقاب های وافل |
| ویژگی های کلیدی | صفحه های پوشش داده شده ضد چسب، تمیز کردن آسان، دستگیره لمس خنک، پاهای مقاوم در پرتاب، قدرت و چراغ های آماده (کنترل ترموستات) ، قطع حرارتی ایمنی و فیوز ترمو، ایستاده برای ذخیره سازی جمع و جور،صرفه جویی در انرژی |
| مزیت | آسان برای تمیز کردن، دستگیره لمس خنک، پای مقاوم در برابر لغزش، صرفه جویی در انرژی |
| درخواست | خانه، آشپزخانه خانگی، آماده سازی صبحانه، کمپینگ، لوازم خانگی کوچک |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | قابل سفارشی سازی (OEM پذیرفته شده) |
| انواع بسته بندی | جعبه لوله دار، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| حداقل مقدار سفارش: | 2000 |
| قیمت: | $5.32/pieces 1000-4999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | 4pcs/CTN اندازه: 51.2x31x36.8cm |
| دوره تحویل: | 45 روز / 1 تا 4000 قطعه |
| ظرفیت تامین: | 1000000 قطعه/قطعه در ماه |
750W 2 تکه نان استیک ساندویچ ساز بشقاب قابل برداشت آشپزخانه خانگی
هر بار ساندویچ های سرخ شده را با این دستگاه ساندویچ دو تکه 750 ولت با بشقاب های ضد چسب قابل برداشتن برای تمیز کردن آسان درست کنید.پوشش ضد چسب مواد غذایی تضمین می کند که مواد غذایی بدون تلاش آزاد شوند، در حالی که دستگیره خنک لمس و پای مقاوم در برابر لغزندگی کار امن و پایدار فراهم می کند. قدرت و چراغ آماده نشان می دهد که زمانی که از قبل گرم شده است،و قطع حرارتی ایمنی با فیوز حرارتی محافظت خودکار را ارائه می دهد. طراحی عمودی اجازه می دهد تا برای ذخیره سازی فشرده زمانی که در حال استفاده نیست. صرفه جویی در انرژی و دوستانه با محیط زیست با بهره وری کلاس A.
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | BS105M |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | ساندويچ سازنده / توستي سازنده |
| نوع | دستگاه درست کردن ساندویچ دو تیکه |
| مواد | آلومینیوم |
| رنگ | سیاه تزریق با فولاد ضد زنگ / قابل سفارشی سازی |
| اندازه محصول | 23.6 x 23.9 x 9.8 سانتی متر |
| اندازه صفحه | 22.5 × 13 سانتی متر |
| قدرت | ۷۵۰ وات |
| ولتاژ | 220-240V (110V اختیاری) ، 50-60Hz |
| نوع کنترل | کنترل الکترونیک، کنترل ترموستات با چراغ های آماده و چراغ های نشان دهنده قدرت |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوع صفحه | صفحه های ضد چسب، قابل برداشتن (صفحه ساندویچ اختیاری) |
| صفحه های قابل تعویض | بشقاب های تند و خشک، بشقاب های تند و خشک، بشقاب های ساندویچ، بشقاب های وافل |
| ویژگی های کلیدی | صفحه های پوشش داده شده ضد چسب، تمیز کردن آسان، دستگیره لمس خنک، پاهای مقاوم در پرتاب، قدرت و چراغ های آماده (کنترل ترموستات) ، قطع حرارتی ایمنی و فیوز ترمو، ایستاده برای ذخیره سازی جمع و جور،صرفه جویی در انرژی |
| مزیت | آسان برای تمیز کردن، دستگیره لمس خنک، پای مقاوم در برابر لغزش، صرفه جویی در انرژی |
| درخواست | خانه، آشپزخانه خانگی، آماده سازی صبحانه، کمپینگ، لوازم خانگی کوچک |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | قابل سفارشی سازی (OEM پذیرفته شده) |
| انواع بسته بندی | جعبه لوله دار، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |