| حداقل مقدار سفارش: | 2000 |
| قیمت: | $8.5/pieces 1000-4999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | 4pcs/CTN اندازه: 51.2x31x36.8cm |
| دوره تحویل: | 45 روز / 1 تا 4000 قطعه |
| ظرفیت تامین: | 1000000 قطعه/قطعه در ماه |
4 تکه بزرگ ظرفیت ساندویچ ساز 1200W صفحه های غیر چسبدار ذخیره سازی عمودی
با اين دستگاه چهار تکه ساندويچ 1200 ولت، تمام خانواده را به طور همزمان تغذیه کنيد، دستگاهي با ظرفيت بزرگ که همزمان 4 ساندويچ درست ميکنهیا ناهار سریع، زمان را بدون از دست دادن کیفیت صرفه جویی می کند. صفحات ضد چسب اطمینان از آزاد کردن مواد غذایی بدون تلاش و تمیز کردن سریع، در حالی که دستگیره تماس خنک و پاهای مقاوم در برابر لغزندگی کار ایمن و پایدار را فراهم می کند.چراغ های قدرت و آماده نشان می دهد که زمانی که از قبل گرم شده است و قطع حرارتی ایمنی با فیوز حرارتی محافظت خودکار را ارائه می دهد. طراحی عمودی امکان ذخیره سازی فشرده را در هنگام استفاده فراهم می کند.صرفه جویی در انرژی و سازگار با محیط زیست با بهره وری کلاس A. در دسترس در رنگ های سفارشی با گزینه های لوگو OEM. برای آشپزخانه های خانگی، آماده سازی صبحانه، کمپینگ و لوازم کوچک مناسب است.
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | BS101 |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | ساندويچ سازنده / توستي سازنده |
| نوع | دستگاه درست کردن ساندویچ 4 تکه، دستگاه کوچک وفل |
| مواد | آلومینیوم |
| رنگ | قابل سفارشی سازی (انتخاب رنگ سیاه یا اسپری) |
| اندازه محصول | 32.1*26.6*10.2 سانتي متر |
| اندازه صفحه | ۲۶*۲۲ سانتی متر |
| اندازه کارتن | 51.2 x 31 x 36.8 سانتی متر (4 عدد/CTN) |
| قدرت | ۱۲۰۰ وات |
| ولتاژ | 220-240V (120V اختیاری) ، 50-60Hz |
| نوع کنترل | کنترل الکترونیک، کنترل ترموستات با چراغ های آماده و چراغ های نشان دهنده قدرت |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوع صفحه | صفحه های ضد چسب (ساندویچ یا بشقاب اختیاری) |
| صفحه های قابل تعویض | بشقاب های تند و خشک، بشقاب های تند و خشک، بشقاب های ساندویچ، بشقاب های وافل |
| ویژگی های کلیدی | 4تا ساندویچ به طور همزمان درست می کنه، بشقاب های ضد چسب پوشانده شده، دستگیره لمس خنک، پاهای مقاوم در برابر لغزش، برق و چراغ های آماده (کنترل ترموستات) ، قطع حرارتی ایمنی و فیوز ترمو،برای ذخیره سازی فشرده ایستاده باشید، آسان برای تمیز کردن، صرفه جویی در انرژی |
| مزیت | آسان برای تمیز کردن، دستگیره لمس خنک، پای مقاوم در برابر لغزش، صرفه جویی در انرژی |
| درخواست | خانه، آشپزخانه خانگی، آماده سازی صبحانه، کمپینگ، لوازم خانگی کوچک |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | قابل سفارشی سازی (OEM پذیرفته شده) |
| انواع بسته بندی | جعبه لوله دار، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| حداقل مقدار سفارش: | 2000 |
| قیمت: | $8.5/pieces 1000-4999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | 4pcs/CTN اندازه: 51.2x31x36.8cm |
| دوره تحویل: | 45 روز / 1 تا 4000 قطعه |
| ظرفیت تامین: | 1000000 قطعه/قطعه در ماه |
4 تکه بزرگ ظرفیت ساندویچ ساز 1200W صفحه های غیر چسبدار ذخیره سازی عمودی
با اين دستگاه چهار تکه ساندويچ 1200 ولت، تمام خانواده را به طور همزمان تغذیه کنيد، دستگاهي با ظرفيت بزرگ که همزمان 4 ساندويچ درست ميکنهیا ناهار سریع، زمان را بدون از دست دادن کیفیت صرفه جویی می کند. صفحات ضد چسب اطمینان از آزاد کردن مواد غذایی بدون تلاش و تمیز کردن سریع، در حالی که دستگیره تماس خنک و پاهای مقاوم در برابر لغزندگی کار ایمن و پایدار را فراهم می کند.چراغ های قدرت و آماده نشان می دهد که زمانی که از قبل گرم شده است و قطع حرارتی ایمنی با فیوز حرارتی محافظت خودکار را ارائه می دهد. طراحی عمودی امکان ذخیره سازی فشرده را در هنگام استفاده فراهم می کند.صرفه جویی در انرژی و سازگار با محیط زیست با بهره وری کلاس A. در دسترس در رنگ های سفارشی با گزینه های لوگو OEM. برای آشپزخانه های خانگی، آماده سازی صبحانه، کمپینگ و لوازم کوچک مناسب است.
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | BS101 |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | ساندويچ سازنده / توستي سازنده |
| نوع | دستگاه درست کردن ساندویچ 4 تکه، دستگاه کوچک وفل |
| مواد | آلومینیوم |
| رنگ | قابل سفارشی سازی (انتخاب رنگ سیاه یا اسپری) |
| اندازه محصول | 32.1*26.6*10.2 سانتي متر |
| اندازه صفحه | ۲۶*۲۲ سانتی متر |
| اندازه کارتن | 51.2 x 31 x 36.8 سانتی متر (4 عدد/CTN) |
| قدرت | ۱۲۰۰ وات |
| ولتاژ | 220-240V (120V اختیاری) ، 50-60Hz |
| نوع کنترل | کنترل الکترونیک، کنترل ترموستات با چراغ های آماده و چراغ های نشان دهنده قدرت |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوع صفحه | صفحه های ضد چسب (ساندویچ یا بشقاب اختیاری) |
| صفحه های قابل تعویض | بشقاب های تند و خشک، بشقاب های تند و خشک، بشقاب های ساندویچ، بشقاب های وافل |
| ویژگی های کلیدی | 4تا ساندویچ به طور همزمان درست می کنه، بشقاب های ضد چسب پوشانده شده، دستگیره لمس خنک، پاهای مقاوم در برابر لغزش، برق و چراغ های آماده (کنترل ترموستات) ، قطع حرارتی ایمنی و فیوز ترمو،برای ذخیره سازی فشرده ایستاده باشید، آسان برای تمیز کردن، صرفه جویی در انرژی |
| مزیت | آسان برای تمیز کردن، دستگیره لمس خنک، پای مقاوم در برابر لغزش، صرفه جویی در انرژی |
| درخواست | خانه، آشپزخانه خانگی، آماده سازی صبحانه، کمپینگ، لوازم خانگی کوچک |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | قابل سفارشی سازی (OEM پذیرفته شده) |
| انواع بسته بندی | جعبه لوله دار، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |