| حداقل مقدار سفارش: | 2000 |
| قیمت: | $7.81/pieces 1000-4999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | 6 عدد / CTN اندازه: 48X30.5X36.2cm |
| دوره تحویل: | 45 روز / 1 تا 4000 قطعه |
| ظرفیت تامین: | 1000000 قطعه/قطعه در ماه |
650 وات ساندویچ ساز سریع گرم 8 قالب تائیکی وافل پانینی
از آماده سازی سریع تر غذا با این ساندویچ ساز 650 وات با گرمایش سریع لذت ببرید که دارای تکنولوژی پیش گرم کردن سریع است که شما را در ثانیه ها آشپزی می کند.قدرت کنترل شده توسط ترموستات و چراغ های آماده به شما می گویند دقیقا زمانی که زمان شروع. با 8 قالب قابل تعویض از جمله ماهی تایاکی، وافل، ساندویچ، و بشقاب پانینی، شما می توانید بین دستور العمل بدون از دست دادن یک ضربان تغییر دهید.پوشش ضد چسب باعث می شود که مواد غذایی بدون تلاش آزاد شوند، در حالی که دستگیره ی خنک لمس و قطع حرارتی ایمنی کار بدون نگرانی را فراهم می کند. برای خانواده های شلوغ و هر کسی که می خواهد نتایج خوشمزه ای بدون انتظار داشته باشد.
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | BS-216 |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | ساندويچ سازي تاياييکي ماهي وافل سازي ماشين پاني پريس گرل |
| نوع | 1 دستگاه ساندویچ قابل جدا شدن، دستگاه تایکی، دستگاه وافل، دستگاه پانیینی |
| مواد | آلومینیوم |
| رنگ | رنگ سفارشی |
| شکل | مربع |
| اندازه محصول | 15*23.6*11 سانتی متر |
| اندازه صفحه | 14*14 سانتی متر |
| قدرت | ۶۵۰ وات |
| ولتاژ | 220-240V (120V اختیاری) ، 50-60Hz |
| نوع کنترل | کنترل الکترونیک، کنترل دمای ترموستات |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوع صفحه | صفحه های قابل جدا شدن |
| صفحه های قابل تعویض | 8 قالب های اختیاری: بشقاب های تندیس / پانینی ، بشقاب های تندیس ، بشقاب های ساندویچ ، بشقاب های وافل ، بشقاب های ماهی تایکی ، سایر |
| ویژگی های کلیدی | سطح پخت و پز ضد چسب، دستگیره لمس خنک، قطع حرارتی ایمنی، فیوز ترمو، برق و چراغ های آماده (کنترل ترموستات) ، پاهای مقاوم به لغزش، ایستاده برای ذخیره سازی جمع و جور، تمیز کردن آسان،صرفه جویی در فضا |
| مزیت | صرفه جویی در انرژی، سازگار با محیط زیست |
| درخواست | خانه، آشپزخانه خانگی، استفاده خانوادگی، نانوایی کوچک |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | سفارشی |
| انواع بسته بندی | جعبه لوله دار، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
+ گرم کردن سریع: آماده در کمتر از 60 ثانیه
+650W قدرت: پخت سریع و کارآمد
+8 قالب ها: انتظار بین دستور العمل ها وجود ندارد
+ چراغ های آماده: بدانید که چه زمانی شروع کنید
+خانواده شلوغ: هر وقت که بخوايد غذا بخوريد
+ صبح های شلوغ: صبحانه سریع قبل از مدرسه
ناهار سريع پانييني در چند دقيقه
+ بعد از مدرسه میان وعده ها: غذاهای فوری
+ شب دير مي خواي: بدون انتظار
آماده سازی غذا: آماده سازی سریع تر
![]()
| حداقل مقدار سفارش: | 2000 |
| قیمت: | $7.81/pieces 1000-4999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | 6 عدد / CTN اندازه: 48X30.5X36.2cm |
| دوره تحویل: | 45 روز / 1 تا 4000 قطعه |
| ظرفیت تامین: | 1000000 قطعه/قطعه در ماه |
650 وات ساندویچ ساز سریع گرم 8 قالب تائیکی وافل پانینی
از آماده سازی سریع تر غذا با این ساندویچ ساز 650 وات با گرمایش سریع لذت ببرید که دارای تکنولوژی پیش گرم کردن سریع است که شما را در ثانیه ها آشپزی می کند.قدرت کنترل شده توسط ترموستات و چراغ های آماده به شما می گویند دقیقا زمانی که زمان شروع. با 8 قالب قابل تعویض از جمله ماهی تایاکی، وافل، ساندویچ، و بشقاب پانینی، شما می توانید بین دستور العمل بدون از دست دادن یک ضربان تغییر دهید.پوشش ضد چسب باعث می شود که مواد غذایی بدون تلاش آزاد شوند، در حالی که دستگیره ی خنک لمس و قطع حرارتی ایمنی کار بدون نگرانی را فراهم می کند. برای خانواده های شلوغ و هر کسی که می خواهد نتایج خوشمزه ای بدون انتظار داشته باشد.
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | BS-216 |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | ساندويچ سازي تاياييکي ماهي وافل سازي ماشين پاني پريس گرل |
| نوع | 1 دستگاه ساندویچ قابل جدا شدن، دستگاه تایکی، دستگاه وافل، دستگاه پانیینی |
| مواد | آلومینیوم |
| رنگ | رنگ سفارشی |
| شکل | مربع |
| اندازه محصول | 15*23.6*11 سانتی متر |
| اندازه صفحه | 14*14 سانتی متر |
| قدرت | ۶۵۰ وات |
| ولتاژ | 220-240V (120V اختیاری) ، 50-60Hz |
| نوع کنترل | کنترل الکترونیک، کنترل دمای ترموستات |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوع صفحه | صفحه های قابل جدا شدن |
| صفحه های قابل تعویض | 8 قالب های اختیاری: بشقاب های تندیس / پانینی ، بشقاب های تندیس ، بشقاب های ساندویچ ، بشقاب های وافل ، بشقاب های ماهی تایکی ، سایر |
| ویژگی های کلیدی | سطح پخت و پز ضد چسب، دستگیره لمس خنک، قطع حرارتی ایمنی، فیوز ترمو، برق و چراغ های آماده (کنترل ترموستات) ، پاهای مقاوم به لغزش، ایستاده برای ذخیره سازی جمع و جور، تمیز کردن آسان،صرفه جویی در فضا |
| مزیت | صرفه جویی در انرژی، سازگار با محیط زیست |
| درخواست | خانه، آشپزخانه خانگی، استفاده خانوادگی، نانوایی کوچک |
| منبع برق | برق |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | سفارشی |
| انواع بسته بندی | جعبه لوله دار، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
+ گرم کردن سریع: آماده در کمتر از 60 ثانیه
+650W قدرت: پخت سریع و کارآمد
+8 قالب ها: انتظار بین دستور العمل ها وجود ندارد
+ چراغ های آماده: بدانید که چه زمانی شروع کنید
+خانواده شلوغ: هر وقت که بخوايد غذا بخوريد
+ صبح های شلوغ: صبحانه سریع قبل از مدرسه
ناهار سريع پانييني در چند دقيقه
+ بعد از مدرسه میان وعده ها: غذاهای فوری
+ شب دير مي خواي: بدون انتظار
آماده سازی غذا: آماده سازی سریع تر
![]()