| حداقل مقدار سفارش: | 2000 |
| قیمت: | $7.26/pieces 1000-4999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | 6 عدد / CTN اندازه: 48X30.5X36.2cm |
| دوره تحویل: | 45 روز / 1 تا 4000 قطعه |
| ظرفیت تامین: | 1000000 قطعه/قطعه در ماه |
ساندویچ ساز خانواده ایمن 8 قالب تایاکی وافل پانینی
با این ساندویچ ساز 650 واتی مناسب خانواده، هنگام پختن غذاهای خلاقانه، خانواده خود را ایمن نگه دارید. دسته لمسی خنک و برش حرارتی ایمنی از سوختگی جلوگیری می کند، در حالی که پایه های مقاوم در برابر لغزش دستگاه را در حین استفاده ثابت نگه می دارد. با 8 قالب قابل تعویض از جمله ماهی تایاکی، وافل، ساندویچ و بشقاب پانینی، می توانید خوراکی های سرگرم کننده بی پایانی ایجاد کنید. پوشش نچسب، تمیز کردن را ساده می کند، و چراغ های روشن و آماده، حدس زدن را از پیش گرم کردن دور می کند. طراحی عمودی امکان ذخیره سازی فشرده را فراهم می کند. ایده آل برای خانواده هایی که دارای فرزند هستند و هر کسی که برای ایمنی بدون قربانی کردن خلاقیت ارزش قائل است.
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولایف |
| شماره مدل | BS-206A |
| محل مبدا | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | ساندویچ ساز دستگاه وافل ماهی تایاکی گریل پرس پانینی |
| تایپ کنید | 1 عدد ساندویچ ساز جداشدنی، تایاکی ساز، وافل ساز، پرس پانینی |
| مواد | آلومینیوم |
| رنگ | رنگ سفارشی |
| شکل | مربع |
| اندازه محصول | 21.9 x 13.7 x 8.9 سانتیمتر |
| اندازه بشقاب | 12.1 × 13.1 سانتی متر |
| قدرت | 650 وات |
| ولتاژ | 220-240 ولت (120 ولت اختیاری)، 50-60 هرتز |
| نوع کنترل | کنترل الکترونیکی، کنترل دمای ترموستات |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوع بشقاب | صفحات جداشدنی |
| صفحات قابل تعویض | 8 قالب اختیاری: بشقاب های کبابی / پانینی پرس، بشقاب های کبابی، بشقاب های ساندویچ، بشقاب های وافل، بشقاب های ماهی تایاکی، سایر موارد |
| ویژگی های کلیدی | سطح پخت نچسب، دسته لمسی خنک، برش حرارتی ایمنی، فیوز ترمو، چراغهای برق و آماده (کنترل شده با ترموستات)، پایههای مقاوم در برابر لغزش، ایستادن عمودی برای ذخیرهسازی فشرده، تمیز کردن آسان، صرفهجویی در فضا |
| مزیت | صرفه جویی در انرژی، سازگار با محیط زیست |
| برنامه | خانگی، آشپزخانه خانگی، استفاده خانوادگی، نانوایی کوچک |
| منبع تغذیه | برقی |
| کنترل برنامه | خیر |
| قالب خصوصی | بله |
| لوگو | سفارشی |
| انواع بسته بندی | جعبه راه راه، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| گارانتی | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
![]()
| حداقل مقدار سفارش: | 2000 |
| قیمت: | $7.26/pieces 1000-4999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | 6 عدد / CTN اندازه: 48X30.5X36.2cm |
| دوره تحویل: | 45 روز / 1 تا 4000 قطعه |
| ظرفیت تامین: | 1000000 قطعه/قطعه در ماه |
ساندویچ ساز خانواده ایمن 8 قالب تایاکی وافل پانینی
با این ساندویچ ساز 650 واتی مناسب خانواده، هنگام پختن غذاهای خلاقانه، خانواده خود را ایمن نگه دارید. دسته لمسی خنک و برش حرارتی ایمنی از سوختگی جلوگیری می کند، در حالی که پایه های مقاوم در برابر لغزش دستگاه را در حین استفاده ثابت نگه می دارد. با 8 قالب قابل تعویض از جمله ماهی تایاکی، وافل، ساندویچ و بشقاب پانینی، می توانید خوراکی های سرگرم کننده بی پایانی ایجاد کنید. پوشش نچسب، تمیز کردن را ساده می کند، و چراغ های روشن و آماده، حدس زدن را از پیش گرم کردن دور می کند. طراحی عمودی امکان ذخیره سازی فشرده را فراهم می کند. ایده آل برای خانواده هایی که دارای فرزند هستند و هر کسی که برای ایمنی بدون قربانی کردن خلاقیت ارزش قائل است.
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولایف |
| شماره مدل | BS-206A |
| محل مبدا | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | ساندویچ ساز دستگاه وافل ماهی تایاکی گریل پرس پانینی |
| تایپ کنید | 1 عدد ساندویچ ساز جداشدنی، تایاکی ساز، وافل ساز، پرس پانینی |
| مواد | آلومینیوم |
| رنگ | رنگ سفارشی |
| شکل | مربع |
| اندازه محصول | 21.9 x 13.7 x 8.9 سانتیمتر |
| اندازه بشقاب | 12.1 × 13.1 سانتی متر |
| قدرت | 650 وات |
| ولتاژ | 220-240 ولت (120 ولت اختیاری)، 50-60 هرتز |
| نوع کنترل | کنترل الکترونیکی، کنترل دمای ترموستات |
| بهره وری انرژی | کلاس A |
| نوع بشقاب | صفحات جداشدنی |
| صفحات قابل تعویض | 8 قالب اختیاری: بشقاب های کبابی / پانینی پرس، بشقاب های کبابی، بشقاب های ساندویچ، بشقاب های وافل، بشقاب های ماهی تایاکی، سایر موارد |
| ویژگی های کلیدی | سطح پخت نچسب، دسته لمسی خنک، برش حرارتی ایمنی، فیوز ترمو، چراغهای برق و آماده (کنترل شده با ترموستات)، پایههای مقاوم در برابر لغزش، ایستادن عمودی برای ذخیرهسازی فشرده، تمیز کردن آسان، صرفهجویی در فضا |
| مزیت | صرفه جویی در انرژی، سازگار با محیط زیست |
| برنامه | خانگی، آشپزخانه خانگی، استفاده خانوادگی، نانوایی کوچک |
| منبع تغذیه | برقی |
| کنترل برنامه | خیر |
| قالب خصوصی | بله |
| لوگو | سفارشی |
| انواع بسته بندی | جعبه راه راه، جعبه رنگی، جعبه هدیه |
| گارانتی | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
![]()