| حداقل مقدار سفارش: | 1000 عدد |
| قیمت: | CN¥274.37/pieces 1000-2999 pieces |
فریزر هوایی دو طبقه 2800W صفحه نمایش دیجیتال LED بدون چوب مدرن
این فریزر هوائی Anbolife 6L + 6L Double Stack Air Fryer یک نیروگاه انقلابی 2800W با دو سبد با صفحه نمایش دیجیتال LED تاشو و 12 برنامه پخت و پز پیش تنظیم شده است.این دستگاه مربع مدرن 360 درجه گردش هوا با سرعت بالا را برای خوشمزههر سبد به طور مستقل با کنترل دیجیتالی یک لمس، عنصر گرمایش SS304 و ایمنی میکروسویچ برای نمایش کشاندن کار می کند.سبد های قابل جدا شدن در ماشین ظرفشویی، و دستگیره لمس خنک تمیز کردن بدون تلاش را تضمین می کند. مناسب برای خانواده های خانگی که به دنبال پختن هوای دو طبقه 2800w در یک طراحی عمودی صرفه جویی در فضا هستند.
| نام تجاری | آنبولیف |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | فریزر هوای چند عملکردی / فریزر هوای گرم |
| نوع | سبد دوگانه، سرخکن هوا |
| سبک | مدرن |
| مواد | پلاستیک، PP + SS |
| مواد ضد چسب | PTFE، پوشش ضد چسب با ایمنی FDA LFGB |
| شکل | مربع |
| رنگ | رنگ سفارشی |
| ظرفیت | 6L + 6L Double Stack، >6L، 10L در دسترس است |
| برجسته | 6l + 6l فرنجر هوا دو طبقه، فرنجر هوا دو طبقه 2800w |
| قدرت | 2800W ((1800W نیز ذکر شده است) |
| ولتاژ | 110-127V / 220-240V ~ 50/60Hz |
| عنصر گرمایش | عنصر گرمایش SS304 |
| موتور | موتور متناوب، طناب مس خالص |
| محدوده دما | 80-200°C / 175-400°F |
| تایمر | 30/60 دقیقه تایمر با خاموش کردن اتوماتیک |
| نوع کنترل | کنترل دیجیتال |
| روش کنترل | صفحه نمایش دیجیتال LED تاشو، LED Digital |
| نمايش | صفحه نمایش LCD، صفحه نمایش دیجیتال LED |
| تنظیمات قبلی پخت و پز | برنامه پخت و پز 8/12 |
| کنترل اپلیکیشن | آره |
| روش گرم کردن | 360 گردش هوا با سرعت بالا، تکنولوژی گردش هوا با سرعت بالا |
| ویژگی های کلیدی | سطح پخت و پز ضد چسب، کنترل ترموستات قابل تنظیم، ظرف روغن قابل جدا شدن، محافظت از بیش از حد گرم، با شاخص نور، با پنجره مشاهده، صفحه نمایش LCD |
| ویژگی های ایمنی | با میکروسویچ برای بیرون کشیدن برای نگاه کردن به غذا در هر زمان، محافظت از گرم شدن بیش از حد، پاهای ضد لغز، دستگیره لمس خنک با ضد شوک، خاموش کردن خودکار |
| عملیات | کار با یک لمس، کار آسان |
| ویژگی | گرمایش سالم بدون روغن |
| چند تابع | دمای قابل تنظیم+زمان |
| درخواست | خانواده |
| منبع برق | برق |
| قالب خصوصی | آره |
| گواهینامه | به طور کامل مشخص نشده است (سلامت FDA LFGB ذکر شده است) |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| کلمات کلیدی | سرخکن بدون روغن |
| سند | بروشور محصول PDF در دسترس است |
| حداقل مقدار سفارش: | 1000 عدد |
| قیمت: | CN¥274.37/pieces 1000-2999 pieces |
فریزر هوایی دو طبقه 2800W صفحه نمایش دیجیتال LED بدون چوب مدرن
این فریزر هوائی Anbolife 6L + 6L Double Stack Air Fryer یک نیروگاه انقلابی 2800W با دو سبد با صفحه نمایش دیجیتال LED تاشو و 12 برنامه پخت و پز پیش تنظیم شده است.این دستگاه مربع مدرن 360 درجه گردش هوا با سرعت بالا را برای خوشمزههر سبد به طور مستقل با کنترل دیجیتالی یک لمس، عنصر گرمایش SS304 و ایمنی میکروسویچ برای نمایش کشاندن کار می کند.سبد های قابل جدا شدن در ماشین ظرفشویی، و دستگیره لمس خنک تمیز کردن بدون تلاش را تضمین می کند. مناسب برای خانواده های خانگی که به دنبال پختن هوای دو طبقه 2800w در یک طراحی عمودی صرفه جویی در فضا هستند.
| نام تجاری | آنبولیف |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | فریزر هوای چند عملکردی / فریزر هوای گرم |
| نوع | سبد دوگانه، سرخکن هوا |
| سبک | مدرن |
| مواد | پلاستیک، PP + SS |
| مواد ضد چسب | PTFE، پوشش ضد چسب با ایمنی FDA LFGB |
| شکل | مربع |
| رنگ | رنگ سفارشی |
| ظرفیت | 6L + 6L Double Stack، >6L، 10L در دسترس است |
| برجسته | 6l + 6l فرنجر هوا دو طبقه، فرنجر هوا دو طبقه 2800w |
| قدرت | 2800W ((1800W نیز ذکر شده است) |
| ولتاژ | 110-127V / 220-240V ~ 50/60Hz |
| عنصر گرمایش | عنصر گرمایش SS304 |
| موتور | موتور متناوب، طناب مس خالص |
| محدوده دما | 80-200°C / 175-400°F |
| تایمر | 30/60 دقیقه تایمر با خاموش کردن اتوماتیک |
| نوع کنترل | کنترل دیجیتال |
| روش کنترل | صفحه نمایش دیجیتال LED تاشو، LED Digital |
| نمايش | صفحه نمایش LCD، صفحه نمایش دیجیتال LED |
| تنظیمات قبلی پخت و پز | برنامه پخت و پز 8/12 |
| کنترل اپلیکیشن | آره |
| روش گرم کردن | 360 گردش هوا با سرعت بالا، تکنولوژی گردش هوا با سرعت بالا |
| ویژگی های کلیدی | سطح پخت و پز ضد چسب، کنترل ترموستات قابل تنظیم، ظرف روغن قابل جدا شدن، محافظت از بیش از حد گرم، با شاخص نور، با پنجره مشاهده، صفحه نمایش LCD |
| ویژگی های ایمنی | با میکروسویچ برای بیرون کشیدن برای نگاه کردن به غذا در هر زمان، محافظت از گرم شدن بیش از حد، پاهای ضد لغز، دستگیره لمس خنک با ضد شوک، خاموش کردن خودکار |
| عملیات | کار با یک لمس، کار آسان |
| ویژگی | گرمایش سالم بدون روغن |
| چند تابع | دمای قابل تنظیم+زمان |
| درخواست | خانواده |
| منبع برق | برق |
| قالب خصوصی | آره |
| گواهینامه | به طور کامل مشخص نشده است (سلامت FDA LFGB ذکر شده است) |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| کلمات کلیدی | سرخکن بدون روغن |
| سند | بروشور محصول PDF در دسترس است |