| حداقل مقدار سفارش: | 1000 عدد |
| قیمت: | CN¥249.10/pieces 1000-9999 pieces |
5 لیتری فریزر هوا فرن فولاد ضد زنگ هوشمند دیجیتال LCD لمسی
با فرنج فرنگي هواي كوچك چند وظيفه اي از فولاد ضد زنگ 5 ليتري آنبوليف آشنا شويد1700W گردش هوا سریع، و عنصر گرمایش SS304، این فر فر فرای هوا کمپکت غذا های بدون روغن را با کنترل دقیق 80-200 درجه سانتیگراد ارائه می دهد. پنجره قابل مشاهده و مدارهای حفاظت دوگانه نظارت ایمن را تضمین می کنند.در حالی که پوشش ضد چسب LFGB گواهی تمیز کردن را آسان می کند. مناسب براي 5 ليتري چاه هاي فرنيندهاي هواي کوچيک که به دنبال عملکردي در درجه تجارتي در طراحي فشرده فولاد ضد زنگ هستند
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | ST515A |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | فریزر هوا چند منظوره / فریزر هوا با پنجره قابل مشاهده |
| نوع | دستگاه آشپزخانه، فریزر هوا |
| سبک | مدرن |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| مواد ضد چسب | پوشش ضد چسب با ایمنی LFGB |
| شکل | گرد |
| ظرفیت | سبد سرخ کردن 5 لیتری، ظرف سرخ کردن 7 لیتری (4.1-5 لیتری، سبد سرخ کردن 5.5 لیتری) |
| برجسته | 5 لیتری فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر |
| قدرت | 1700W |
| ولتاژ | 110-130V / 220 ~ 240V، 50/60Hz |
| عنصر گرمایش | SS304 عنصر گرمایش |
| موتور | موتور متناوب، طناب مس خالص |
| محدوده دما | 80 تا 200 درجه سانتیگراد |
| تایمر | تا 60 دقیقه |
| نوع کنترل | کنترل دیجیتال |
| روش کنترل | صفحه لمسی LCD دیجیتال |
| نمايش | صفحه نمایش ال سی دی |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| حالت گرمایش | گردش سریع هوا |
| ویژگی توصیف | پنجره قابل مشاهده |
| ویژگی های کلیدی | سطح پخت و پز ضد چسب، کنترل ترموستات قابل تنظیم، ظرف روغن قابل جدا کردن، محافظت از گرم شدن بیش از حد، با شاخص نور، صفحه نمایش LCD |
| ویژگی های ایمنی | مدارهای حفاظت دوگانه، حفاظت از بیش از حد گرم شدن، پا ضد لغز، دستگیره تماس خنک با ضد شوک، خاموش کردن خودکار با هشدار آماده |
| عملیات | کار کردن آسان |
| زبان عملیاتی | انگلیسی |
| درخواست | تجاری، خانگی |
| منبع برق | برق |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | لوگو سفارشی قابل قبول است |
| گواهینامه | CE، CB، GS، ROHS، EMC، LFGB |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| کلمات کلیدی | سرخکن هواي مربعي |
| بندر | مشخص نشده |
| حداقل مقدار سفارش: | 1000 عدد |
| قیمت: | CN¥249.10/pieces 1000-9999 pieces |
5 لیتری فریزر هوا فرن فولاد ضد زنگ هوشمند دیجیتال LCD لمسی
با فرنج فرنگي هواي كوچك چند وظيفه اي از فولاد ضد زنگ 5 ليتري آنبوليف آشنا شويد1700W گردش هوا سریع، و عنصر گرمایش SS304، این فر فر فرای هوا کمپکت غذا های بدون روغن را با کنترل دقیق 80-200 درجه سانتیگراد ارائه می دهد. پنجره قابل مشاهده و مدارهای حفاظت دوگانه نظارت ایمن را تضمین می کنند.در حالی که پوشش ضد چسب LFGB گواهی تمیز کردن را آسان می کند. مناسب براي 5 ليتري چاه هاي فرنيندهاي هواي کوچيک که به دنبال عملکردي در درجه تجارتي در طراحي فشرده فولاد ضد زنگ هستند
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | ST515A |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | فریزر هوا چند منظوره / فریزر هوا با پنجره قابل مشاهده |
| نوع | دستگاه آشپزخانه، فریزر هوا |
| سبک | مدرن |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| مواد ضد چسب | پوشش ضد چسب با ایمنی LFGB |
| شکل | گرد |
| ظرفیت | سبد سرخ کردن 5 لیتری، ظرف سرخ کردن 7 لیتری (4.1-5 لیتری، سبد سرخ کردن 5.5 لیتری) |
| برجسته | 5 لیتری فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر فر |
| قدرت | 1700W |
| ولتاژ | 110-130V / 220 ~ 240V، 50/60Hz |
| عنصر گرمایش | SS304 عنصر گرمایش |
| موتور | موتور متناوب، طناب مس خالص |
| محدوده دما | 80 تا 200 درجه سانتیگراد |
| تایمر | تا 60 دقیقه |
| نوع کنترل | کنترل دیجیتال |
| روش کنترل | صفحه لمسی LCD دیجیتال |
| نمايش | صفحه نمایش ال سی دی |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| حالت گرمایش | گردش سریع هوا |
| ویژگی توصیف | پنجره قابل مشاهده |
| ویژگی های کلیدی | سطح پخت و پز ضد چسب، کنترل ترموستات قابل تنظیم، ظرف روغن قابل جدا کردن، محافظت از گرم شدن بیش از حد، با شاخص نور، صفحه نمایش LCD |
| ویژگی های ایمنی | مدارهای حفاظت دوگانه، حفاظت از بیش از حد گرم شدن، پا ضد لغز، دستگیره تماس خنک با ضد شوک، خاموش کردن خودکار با هشدار آماده |
| عملیات | کار کردن آسان |
| زبان عملیاتی | انگلیسی |
| درخواست | تجاری، خانگی |
| منبع برق | برق |
| قالب خصوصی | آره |
| لوگو | لوگو سفارشی قابل قبول است |
| گواهینامه | CE، CB، GS، ROHS، EMC، LFGB |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| کلمات کلیدی | سرخکن هواي مربعي |
| بندر | مشخص نشده |