| حداقل مقدار سفارش: | 1000 عدد |
| قیمت: | $33.00/pieces 1000-9999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | جعبه هدیه، 1-2pc/ctn |
| ظرفیت تامین: | 450000 قطعه/قطعه در ماه |
8 در 1 8 ليتري دستگاه سرخکن هواي ديجيتال با صفحه لمسي LED با پيش گرم
با آنبولیف BF256 8L Digital Air Fryer آشنا شوید، یک دستگاه قدرتمند 8 در 1 چند منظوره با صفحه لمسی LED و عملکرد پیش گرم.5/9 لیتری سرخکن هوا دیجیتالی تولید روغن کمتر سرخ کردن سالم با 1700W گردش سریع هوا گرماز 8 عملکرد پخت و پز از جمله کباب، پخت و پز، کباب و تخلیه آب لذت ببرید. بدن آلومینیومی با پوشش ضد چسب Efte و پنجره مشاهده نظارت و تمیز کردن آسان را تضمین می کند.براي خانواده هاي بزرگ که ميخوان غذاهاي خوشمزه بدون گناه و بدون روغن داشته باشن.
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | BF256 |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | دستگاه پخت و پز سرخکن هوا |
| نوع | سرخکن هوا |
| مواد | آلومینیوم / ضد زنگ / ABS / پلاستیک |
| مواد ضد چسب | ETFE |
| گزینه های ظرفیت | 8L برجسته (همچنین 1.5L، 2.6L، 3.2L، 4L، 5.2L، 5.5L، 7L، 8L، 12L، 16L، 18L، 23L، 24L، 25L) |
| ظرفیت خاص | 5.1-6L، 6.5L، 8L |
| برجسته | سرخکن هوا 8 لیتری دیجیتال، سرخکن هوا 8.5/9 لیتری دیجیتال |
| قدرت | 1700W / 1800W |
| ولتاژ | 110-130 ولت / 220 ~ 240 ولت ، 50/60 هرتز (220 ولت برجسته) |
| شکل | مربع |
| رنگ | سفید و سیاه |
| نوع کنترل | کنترل دیجیتال / کنترل مکانیکی (4 دکمه) |
| روش کنترل | صفحه لمسی LED |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| روش گرم کردن | گردش هوا گرم |
| عملکرد پخت و پز | ۸ در ۱: سرخ کردن، پختن، کباب کردن، کباب کردن، سرخ کردن بدون روغن، تخلیه آب، گرم کردن مجدد، توست |
| ویژگی های کلیدی | کنترل ترموستات قابل تنظیم، مخزن روغن قابل جدا شدن، سطح پخت و پز ضد چسب، محافظت از گرم شدن بیش از حد، شاخص نور، پنجره مشاهده، کنترل نور-مد-تاریک، هفت عملکرد تند کردن،عملکرد حفاظت از گرما |
| عملیات | کار کردن آسان |
| تایمر | تا 60 دقیقه |
| محدوده دما | 60-230°C / 80-200°C |
| عملکرد پیش گرم کردن | آره |
| درخواست | خانواده |
| منبع برق | برق |
| گواهینامه | GS، CE، EMC، LVD، CB، LFGB، RoHS |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| خدمات OEM | پشتیبانی می شود (تخصیص لوگو و جعبه رنگ) |
| بندر | نینگبو |
ظرفيت بزرگ 8 ليتر براي غذا خوردن کل خانواده مناسب است
8 در 1 چند منظوره جایگزین دستگاه های آشپزخانه متعدد
صفحه لمسی ال ای دی با گرمایش برای پخت و پز دقیق
سرخ کردن روغن با گردش سریع هوا کمتر سالم است
EFTE پوشش ضد چسب آسان تمیز سطح ماندگار
شام خانوادگی: پختن 8 لیتر سیب زمینی برای 6 نفر
آماده سازی وعده های غذایی سالم: سینه مرغ بدون روغن
پخت و پز آخر هفته: پختن سبزیجات و پختن دسر
میان وعده های سریع: میوه های خشک شده برای غذاهای سالم
خانه تفریح: سبزیجات بدون دود
| حداقل مقدار سفارش: | 1000 عدد |
| قیمت: | $33.00/pieces 1000-9999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | جعبه هدیه، 1-2pc/ctn |
| ظرفیت تامین: | 450000 قطعه/قطعه در ماه |
8 در 1 8 ليتري دستگاه سرخکن هواي ديجيتال با صفحه لمسي LED با پيش گرم
با آنبولیف BF256 8L Digital Air Fryer آشنا شوید، یک دستگاه قدرتمند 8 در 1 چند منظوره با صفحه لمسی LED و عملکرد پیش گرم.5/9 لیتری سرخکن هوا دیجیتالی تولید روغن کمتر سرخ کردن سالم با 1700W گردش سریع هوا گرماز 8 عملکرد پخت و پز از جمله کباب، پخت و پز، کباب و تخلیه آب لذت ببرید. بدن آلومینیومی با پوشش ضد چسب Efte و پنجره مشاهده نظارت و تمیز کردن آسان را تضمین می کند.براي خانواده هاي بزرگ که ميخوان غذاهاي خوشمزه بدون گناه و بدون روغن داشته باشن.
مشخصات:
| نام تجاری | آنبولیف |
| شماره مدل | BF256 |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | دستگاه پخت و پز سرخکن هوا |
| نوع | سرخکن هوا |
| مواد | آلومینیوم / ضد زنگ / ABS / پلاستیک |
| مواد ضد چسب | ETFE |
| گزینه های ظرفیت | 8L برجسته (همچنین 1.5L، 2.6L، 3.2L، 4L، 5.2L، 5.5L، 7L، 8L، 12L، 16L، 18L، 23L، 24L، 25L) |
| ظرفیت خاص | 5.1-6L، 6.5L، 8L |
| برجسته | سرخکن هوا 8 لیتری دیجیتال، سرخکن هوا 8.5/9 لیتری دیجیتال |
| قدرت | 1700W / 1800W |
| ولتاژ | 110-130 ولت / 220 ~ 240 ولت ، 50/60 هرتز (220 ولت برجسته) |
| شکل | مربع |
| رنگ | سفید و سیاه |
| نوع کنترل | کنترل دیجیتال / کنترل مکانیکی (4 دکمه) |
| روش کنترل | صفحه لمسی LED |
| کنترل اپلیکیشن | نه |
| روش گرم کردن | گردش هوا گرم |
| عملکرد پخت و پز | ۸ در ۱: سرخ کردن، پختن، کباب کردن، کباب کردن، سرخ کردن بدون روغن، تخلیه آب، گرم کردن مجدد، توست |
| ویژگی های کلیدی | کنترل ترموستات قابل تنظیم، مخزن روغن قابل جدا شدن، سطح پخت و پز ضد چسب، محافظت از گرم شدن بیش از حد، شاخص نور، پنجره مشاهده، کنترل نور-مد-تاریک، هفت عملکرد تند کردن،عملکرد حفاظت از گرما |
| عملیات | کار کردن آسان |
| تایمر | تا 60 دقیقه |
| محدوده دما | 60-230°C / 80-200°C |
| عملکرد پیش گرم کردن | آره |
| درخواست | خانواده |
| منبع برق | برق |
| گواهینامه | GS، CE، EMC، LVD، CB، LFGB، RoHS |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| خدمات OEM | پشتیبانی می شود (تخصیص لوگو و جعبه رنگ) |
| بندر | نینگبو |
ظرفيت بزرگ 8 ليتر براي غذا خوردن کل خانواده مناسب است
8 در 1 چند منظوره جایگزین دستگاه های آشپزخانه متعدد
صفحه لمسی ال ای دی با گرمایش برای پخت و پز دقیق
سرخ کردن روغن با گردش سریع هوا کمتر سالم است
EFTE پوشش ضد چسب آسان تمیز سطح ماندگار
شام خانوادگی: پختن 8 لیتر سیب زمینی برای 6 نفر
آماده سازی وعده های غذایی سالم: سینه مرغ بدون روغن
پخت و پز آخر هفته: پختن سبزیجات و پختن دسر
میان وعده های سریع: میوه های خشک شده برای غذاهای سالم
خانه تفریح: سبزیجات بدون دود