| حداقل مقدار سفارش: | 1000 جعبه |
| قیمت: | $32.00/boxes 1000-2999 boxes |
| بسته بندی استاندارد: | جعبه هدیه و کارتن اصلی، 1-2 عدد/ctn |
| ظرفیت تامین: | 450000 قطعه/قطعه در ماه |
6.5L برق بدون روغن فریزر هوا فنجان هوشمند سبد ضد چسب 220 ولت دیجیتال
با اون آشنا شواجاق آشپز هواي هوشمند 6.5 ليتري آنبوليف، یک جایزهبرق بدون روغندستگاه طراحی شده برای زندگی مدرن آگاه از سلامت.سبد ضد چسب,کنترل لمسی دیجیتال هوشمند، و قدرتمند۱۸۰۰ وات هوا گرم، اینکوره هوشمند 220 ولتغذاهاي خوشمزه و طراوتي درست ميکنهبدون یک قطره روغن چربی. باکنترل APPبرای کنترل از راه دور،پخت و پز چند منظوره 8 در 1، و با دوامفولاد ضد زنگباپوشش ضد چسب PTFE، به طور بی نقص تکنولوژی هوشمند را با کاربرد روزمره برای هر دوخانوادهوتجاریاستفاده کنید.
مشخصات:
| نام محصول | سرخکن هواي چند وظيفه هوشمند |
| ظرفیت | 6.5L (با عملکرد گرل) |
| قدرت | 1800W |
| ولتاژ | 100-127V / 220-240V، 50/60Hz |
| نوع کنترل | کنترل اپلیکیشن با لمس دیجیتال |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| عملکرد پخت و پز | کباب، کباب، کباب، کباب بدون روغن، کباب، کباب، کباب |
| ویژگی های کلیدی | کنترل اپلیکیشن هوشمند، پنجره نمایش، کار آسان |
| حالت گرمایش | محرک هوا گرم |
| پوشش | سطح پخت و پز ضد چسب |
| درخواست | تجاری، خانگی |
| گواهینامه | CE، EMC، LVD، CB، LFGB، RoHS |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| بندر | نینگبو |
6.5 لیتری سبد بزرگ ضد چسب آسان تمیز کردن
برق بدون روغن سرخ کردن سالم خوشمزه خوشمزه
درجه حرارت دقیق و زمان بندی فر دیجیتال هوشمند
220 ولت قدرت 1800 ولت کنوکشن سریع هوا گرم
چند وظیفتی جایگزین تندور سرخ کن کباب گرل
ادغام خانه هوشمند: شروع شام از راه دور با کنترل برنامه
آخر هفته کباب: از کباب بدون دود در داخل خانه در هر زمان لذت ببرید
آماده سازی غذای سالم: هر هفته وعده های غذایی کم چرب را در یک دسته تهیه کنید
شام خانوادگی: غذا دادن به 4 تا 6 نفر با ظرفیت بزرگ 6.5 لیتر
غذا هاي سريع در طول هفته: سرخک سرخ شده در 15 دقيقه آماده است
| حداقل مقدار سفارش: | 1000 جعبه |
| قیمت: | $32.00/boxes 1000-2999 boxes |
| بسته بندی استاندارد: | جعبه هدیه و کارتن اصلی، 1-2 عدد/ctn |
| ظرفیت تامین: | 450000 قطعه/قطعه در ماه |
6.5L برق بدون روغن فریزر هوا فنجان هوشمند سبد ضد چسب 220 ولت دیجیتال
با اون آشنا شواجاق آشپز هواي هوشمند 6.5 ليتري آنبوليف، یک جایزهبرق بدون روغندستگاه طراحی شده برای زندگی مدرن آگاه از سلامت.سبد ضد چسب,کنترل لمسی دیجیتال هوشمند، و قدرتمند۱۸۰۰ وات هوا گرم، اینکوره هوشمند 220 ولتغذاهاي خوشمزه و طراوتي درست ميکنهبدون یک قطره روغن چربی. باکنترل APPبرای کنترل از راه دور،پخت و پز چند منظوره 8 در 1، و با دوامفولاد ضد زنگباپوشش ضد چسب PTFE، به طور بی نقص تکنولوژی هوشمند را با کاربرد روزمره برای هر دوخانوادهوتجاریاستفاده کنید.
مشخصات:
| نام محصول | سرخکن هواي چند وظيفه هوشمند |
| ظرفیت | 6.5L (با عملکرد گرل) |
| قدرت | 1800W |
| ولتاژ | 100-127V / 220-240V، 50/60Hz |
| نوع کنترل | کنترل اپلیکیشن با لمس دیجیتال |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| عملکرد پخت و پز | کباب، کباب، کباب، کباب بدون روغن، کباب، کباب، کباب |
| ویژگی های کلیدی | کنترل اپلیکیشن هوشمند، پنجره نمایش، کار آسان |
| حالت گرمایش | محرک هوا گرم |
| پوشش | سطح پخت و پز ضد چسب |
| درخواست | تجاری، خانگی |
| گواهینامه | CE، EMC، LVD، CB، LFGB، RoHS |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| بندر | نینگبو |
6.5 لیتری سبد بزرگ ضد چسب آسان تمیز کردن
برق بدون روغن سرخ کردن سالم خوشمزه خوشمزه
درجه حرارت دقیق و زمان بندی فر دیجیتال هوشمند
220 ولت قدرت 1800 ولت کنوکشن سریع هوا گرم
چند وظیفتی جایگزین تندور سرخ کن کباب گرل
ادغام خانه هوشمند: شروع شام از راه دور با کنترل برنامه
آخر هفته کباب: از کباب بدون دود در داخل خانه در هر زمان لذت ببرید
آماده سازی غذای سالم: هر هفته وعده های غذایی کم چرب را در یک دسته تهیه کنید
شام خانوادگی: غذا دادن به 4 تا 6 نفر با ظرفیت بزرگ 6.5 لیتر
غذا هاي سريع در طول هفته: سرخک سرخ شده در 15 دقيقه آماده است