| حداقل مقدار سفارش: | 1000 جعبه |
| قیمت: | $36.00/boxes 1000-2999 boxes |
| بسته بندی استاندارد: | جعبه هدیه و کارتن اصلی، 1-2 عدد/ctn |
| ظرفیت تامین: | 450000 قطعه/قطعه در ماه |
6L 7L 8L فریزر دیجیتال بدون روغن الکتریکی آشپزخانه سالم خانگی
با اون آشنا شوAnbolife ST515A، یک جایزهسرخکن هوا دیجیتالی فولاد ضد زنگبرایآشپزی سالم و بدون روغندر خانه یا در نورتجاریبا یک تنظیمات سخاوتمندانهظرفیت بزرگ 7Lو در دسترس است6L، 6.5L، و 8Lگزینه ها، ایندستگاه آشپزخانه هوشمنداستفاده می کنهتکنولوژی کنوکشن هوای گرمبرای تحویل سیب زمینی سرخ شده، گوشت سرخ شده آبمیوه دار، سبزیجات کباب شده، و حتی BBQبدون يک قطره روغن.کنترل لمسی با صفحه نمایش LEDکار را بدون تلاش انجام می دهد در حالی کهسطح پخت و پز ضد چسب PTFEکه باعث تمیز کردن سریع می شود.گواهینامه CE، RoHS و LFGBوکنترل APPبا هم سازگاری، Anbolife ST515A غذای سالم و با کیفیت رستوران را به آشپزخانه یا کسب و کار شما با احساس گناه صفر و حداکثر طعم می آورد.
| نام تجاری | آنبولیف |
|---|---|
| شماره مدل | ST515A |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | بدون روغن کوک الکتریکی فریزر هوا |
| نوع | سرخکن هوا |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| مواد ضد چسب | PTFE |
| ظرفیت | 7L (همچنین در دسترس: 6L، 6.5L، 8L) |
| گزینه های برجسته | 6 لیتر فریزر کوچک دیجیتال هوا، 6.5 لیتر فریزر کوچک دیجیتال هوا، 7 لیتر فریزر کوچک دیجیتال هوا |
| قدرت | 1800W |
| ولتاژ | 100-127V / 220-240V، 50/60Hz |
| شکل | مربع |
| نوع کنترل | دیجیتال |
| روش کنترل | کنترل لمسی + صفحه نمایش LED |
| کنترل اپلیکیشن | آره |
| حالت گرمایش | محرک هوا گرم |
| عملکرد پخت و پز | کباب، کباب هوا، کباب، کباب، کباب بدون روغن، کباب، کباب، کباب |
| ویژگی اصلی | سطح پخت و پز ضد چسب |
| ویژگی توصیف | چیپس فریزر هوا با پنجره های دید |
| عملیات | کار کردن آسان |
| درخواست | تجاری، خانگی |
| منبع برق | برق |
| قالب خصوصی | آره |
| گواهینامه | CE، RoHS، LFGB، EMC، LVD، CB |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| بندر | نینگبو |
براي غذاهاي خوشمزه و خوشمزه نيازي به روغن نيست
7 لیتری ظرفیت بزرگ برای خانواده یا کسب و کار کوچک
لمس دیجیتال هوشمند با کنترل صفحه نمایش LED
APP برای کنترل از راه دور مناسب
فولاد ضد زنگ با دوام و آسان برای تمیز کردن
آشپزخانه های خانگی برای آشپزی روزانه سالم خانواده
کافه ها و رستوران های کوچک برای غذاهای بدون روغن
خانه های سالم که چربی و کالری را کاهش می دهند
خدمات غذایی تجاری برای سرخ کردن و سرخ کردن دسته ها
خانه های هوشمند با یکپارچه سازی دستگاه های کنترل شده APP
![]()
| حداقل مقدار سفارش: | 1000 جعبه |
| قیمت: | $36.00/boxes 1000-2999 boxes |
| بسته بندی استاندارد: | جعبه هدیه و کارتن اصلی، 1-2 عدد/ctn |
| ظرفیت تامین: | 450000 قطعه/قطعه در ماه |
6L 7L 8L فریزر دیجیتال بدون روغن الکتریکی آشپزخانه سالم خانگی
با اون آشنا شوAnbolife ST515A، یک جایزهسرخکن هوا دیجیتالی فولاد ضد زنگبرایآشپزی سالم و بدون روغندر خانه یا در نورتجاریبا یک تنظیمات سخاوتمندانهظرفیت بزرگ 7Lو در دسترس است6L، 6.5L، و 8Lگزینه ها، ایندستگاه آشپزخانه هوشمنداستفاده می کنهتکنولوژی کنوکشن هوای گرمبرای تحویل سیب زمینی سرخ شده، گوشت سرخ شده آبمیوه دار، سبزیجات کباب شده، و حتی BBQبدون يک قطره روغن.کنترل لمسی با صفحه نمایش LEDکار را بدون تلاش انجام می دهد در حالی کهسطح پخت و پز ضد چسب PTFEکه باعث تمیز کردن سریع می شود.گواهینامه CE، RoHS و LFGBوکنترل APPبا هم سازگاری، Anbolife ST515A غذای سالم و با کیفیت رستوران را به آشپزخانه یا کسب و کار شما با احساس گناه صفر و حداکثر طعم می آورد.
| نام تجاری | آنبولیف |
|---|---|
| شماره مدل | ST515A |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | بدون روغن کوک الکتریکی فریزر هوا |
| نوع | سرخکن هوا |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| مواد ضد چسب | PTFE |
| ظرفیت | 7L (همچنین در دسترس: 6L، 6.5L، 8L) |
| گزینه های برجسته | 6 لیتر فریزر کوچک دیجیتال هوا، 6.5 لیتر فریزر کوچک دیجیتال هوا، 7 لیتر فریزر کوچک دیجیتال هوا |
| قدرت | 1800W |
| ولتاژ | 100-127V / 220-240V، 50/60Hz |
| شکل | مربع |
| نوع کنترل | دیجیتال |
| روش کنترل | کنترل لمسی + صفحه نمایش LED |
| کنترل اپلیکیشن | آره |
| حالت گرمایش | محرک هوا گرم |
| عملکرد پخت و پز | کباب، کباب هوا، کباب، کباب، کباب بدون روغن، کباب، کباب، کباب |
| ویژگی اصلی | سطح پخت و پز ضد چسب |
| ویژگی توصیف | چیپس فریزر هوا با پنجره های دید |
| عملیات | کار کردن آسان |
| درخواست | تجاری، خانگی |
| منبع برق | برق |
| قالب خصوصی | آره |
| گواهینامه | CE، RoHS، LFGB، EMC، LVD، CB |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| بندر | نینگبو |
براي غذاهاي خوشمزه و خوشمزه نيازي به روغن نيست
7 لیتری ظرفیت بزرگ برای خانواده یا کسب و کار کوچک
لمس دیجیتال هوشمند با کنترل صفحه نمایش LED
APP برای کنترل از راه دور مناسب
فولاد ضد زنگ با دوام و آسان برای تمیز کردن
آشپزخانه های خانگی برای آشپزی روزانه سالم خانواده
کافه ها و رستوران های کوچک برای غذاهای بدون روغن
خانه های سالم که چربی و کالری را کاهش می دهند
خدمات غذایی تجاری برای سرخ کردن و سرخ کردن دسته ها
خانه های هوشمند با یکپارچه سازی دستگاه های کنترل شده APP
![]()