| حداقل مقدار سفارش: | 1000 عدد |
| قیمت: | $44.50/pieces 1000-19999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | جعبه هدیه، 1-2pc/ctn |
| ظرفیت تامین: | 450000 قطعه/قطعه در ماه |
12 لیتری فرنجر دیجیتال هوا فرن 9 پیش تنظیم روتسیری دی هیدراتور بدون روغن
آنبولایف 12 لیتری فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فراین سرخکن برق دیجیتالی با تکنولوژی گردش سریع هوا، غذاهایی خوشمزه و سالم به شما می دهد.طراحی فولاد ضد زنگ با پنل کنترل دیجیتال و اتصال APP کنترل دقیق دمای 80-200 درجه سانتیگراد را ارائه می دهد.اين دستگاه 12 ليتري، کباب، پخت و خشک کردن با روغن صفر. گواهینامه CE با قطعات یدکی رایگان و یک سال گارانتی. لذت بردن از مرغ سرخ شده بدون گناه و میان وعده های خشک شده در خانه.
| نام تجاری | آنبولیف |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | فریزر هوائی چند منظوره / بدون روغن کوکر الکتریکی فریزر هوا |
| نوع | فر برقی، فر برقی دیجیتال |
| مواد | آلومینیوم / فولاد ضد زنگ |
| مواد ضد چسب | ETFE |
| شکل | گرد / مربع |
| ظرفیت | 12L (>6L، 12L) |
| ظرفیت نفت | 12 لیتری |
| قدرت | 1800W |
| ولتاژ | 110-127V / 220-240V، 50/60Hz |
| نوع کنترل | دیجیتال |
| روش کنترل | کنترل لمسی + صفحه نمایش LED |
| نمايش | صفحه نمایش LCD / LED |
| کنترل اپلیکیشن | آره |
| تنظیمات قبلی پخت و پز | ۹ تنظیمات آماده پخت |
| وظایف ویژه | روتيسري، دي هيدراتور، پختن بدون روغن |
| محدوده دما | 80 تا 200 درجه سانتیگراد |
| تایمر | تا 60 دقیقه |
| حالت گرمایش | گردش سریع هوا / محرک هوا گرم |
| ویژگی های کلیدی | سطح پخت و پز ضد چسب، کنترل ترموستات قابل تنظیم، ظرف روغن قابل جدا شدن، محافظت از بیش از حد گرم، با شاخص نور، با پنجره مشاهده، صفحه نمایش LCD |
| عملیات | کار کردن آسان |
| درخواست | خانواده |
| منبع برق | برق |
| قالب خصوصی | آره |
| گواهینامه | CE، ROHS، GS، CB، ETL، LFGB |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| بندر | ننگبو |
| حداقل مقدار سفارش: | 1000 عدد |
| قیمت: | $44.50/pieces 1000-19999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | جعبه هدیه، 1-2pc/ctn |
| ظرفیت تامین: | 450000 قطعه/قطعه در ماه |
12 لیتری فرنجر دیجیتال هوا فرن 9 پیش تنظیم روتسیری دی هیدراتور بدون روغن
آنبولایف 12 لیتری فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فرنج فراین سرخکن برق دیجیتالی با تکنولوژی گردش سریع هوا، غذاهایی خوشمزه و سالم به شما می دهد.طراحی فولاد ضد زنگ با پنل کنترل دیجیتال و اتصال APP کنترل دقیق دمای 80-200 درجه سانتیگراد را ارائه می دهد.اين دستگاه 12 ليتري، کباب، پخت و خشک کردن با روغن صفر. گواهینامه CE با قطعات یدکی رایگان و یک سال گارانتی. لذت بردن از مرغ سرخ شده بدون گناه و میان وعده های خشک شده در خانه.
| نام تجاری | آنبولیف |
| محل اصلی | ژجیانگ، چین |
| نام محصول | فریزر هوائی چند منظوره / بدون روغن کوکر الکتریکی فریزر هوا |
| نوع | فر برقی، فر برقی دیجیتال |
| مواد | آلومینیوم / فولاد ضد زنگ |
| مواد ضد چسب | ETFE |
| شکل | گرد / مربع |
| ظرفیت | 12L (>6L، 12L) |
| ظرفیت نفت | 12 لیتری |
| قدرت | 1800W |
| ولتاژ | 110-127V / 220-240V، 50/60Hz |
| نوع کنترل | دیجیتال |
| روش کنترل | کنترل لمسی + صفحه نمایش LED |
| نمايش | صفحه نمایش LCD / LED |
| کنترل اپلیکیشن | آره |
| تنظیمات قبلی پخت و پز | ۹ تنظیمات آماده پخت |
| وظایف ویژه | روتيسري، دي هيدراتور، پختن بدون روغن |
| محدوده دما | 80 تا 200 درجه سانتیگراد |
| تایمر | تا 60 دقیقه |
| حالت گرمایش | گردش سریع هوا / محرک هوا گرم |
| ویژگی های کلیدی | سطح پخت و پز ضد چسب، کنترل ترموستات قابل تنظیم، ظرف روغن قابل جدا شدن، محافظت از بیش از حد گرم، با شاخص نور، با پنجره مشاهده، صفحه نمایش LCD |
| عملیات | کار کردن آسان |
| درخواست | خانواده |
| منبع برق | برق |
| قالب خصوصی | آره |
| گواهینامه | CE، ROHS، GS، CB، ETL، LFGB |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش | قطعات یدکی رایگان |
| بندر | ننگبو |